Ibalgin Fast - Лекарства

Ibalgin Fast



Избор На Редактора
Дрезгавостта симптом на заболяване ли е? Причините за хронична дрезгавост
Дрезгавостта симптом на заболяване ли е? Причините за хронична дрезгавост
Ibalgin Fast 1 таблетка. прах. съдържа 400 mg ибупрофен (съответстващ на 683,246 mg ибупрофен с лизин). Име Съдържание на опаковката Активно вещество Цена 100% Последна модификация Ibalgin Fast 12 бр., Табл. прах. Ибупрофен лизин PLN 12,83 PLN 04-05 2019 Закон